Konopie w medycynie
Konopie w medycynie
Dowiedz sie jakie zastosowanie mają konopie w dziedzinach medycyny
Paliwo z konopi?
Paliwo z konopi?
Bardzo dobrym zamiennikiem olejów napędowych dla silników diesla jest dodawanie mieszanki olejów konopnych z piętnastoprocentowym alkoholem.
Jak działa marihuana?
Jak działa marihuana?
Podczas palenia konopi na efekty nie trzeba czekać długo – pojawiają się one prawie natychmiast. Objawy fizjologiczne po zażyciu marihuany polegają na wysuszeniu błon śluzowych, przez co w ustach czuj...
Konopie w przemyśle
Konopie w przemyśle
Już nie tylko na całym świecie, ale także w Polsce uprawa konopi cieszy się coraz większym zainteresowaniem
Włókno z konopi!
Włókno z konopi!
Podczas testów naukowych jest to najmocniejsze włókno na całtym świecie, które uzyskuje się w sposób jedynie naturalny.

Doskonałym zamiennikiem olejów napędowych dla silników diesla jest stosowanie mieszanki olejów konopnych z marihuany z piętnastoprocentowym metanolem. Dzięki takiemu olejowi napędowemu spalanie oleju wyprodukuje sadzę w ilościach mniej więcej siedemdziesięciu procent, czyli mniejszych niż oleje tworzone na bazie ropy naftowej. Dodatkowo konopie indyjskie dodawane do oleju napędowego  powodują zmniejszenie procesu wysyłania do biosfery szkodliwych substancji dla środowiska.

Zakazana wiedza o konopiach

liść konopiNiestety w dzisiejszych czasach taka wiedza nie jest możliwa do uzyskania z racji tworzenia tabu z tematu konopi indyjskich i jej działania. Generalnie rzecz biorąc tylko sieć internetowa jest w miarę obszernym źródłem informacji na ten temat i tylko dzięki niej pozyskacie szereg wiadomości  które poprzez odpowiednią propagandę być może kiedyś zaczną być wykorzystywane do ulepszania życia dzieki zastosowaniu konopi w paliwach przemysłowych lub włókiennictwie. Tak więc hodowla marihuany jest możliwa do wykorzystania nie tylko w zakresie odurzania społeczeństwa, i jej szkodliwego wpływu, ale także w celu uniezależnienia się energetycznego i uwolnienia się od smogu. Jednak jak dokładnie wszyscy wiemy społeczeństwo nie zdaje sobie z tego  sprawy, a wszystko wiąże się z całą historią konopi, więcej o tym możesz przeczytać tutaj.